Gösta Nordblad oljemålning

564757

GÖSTA NORDBLAD (1897-1940): "Efter badet", osignerad, olja på pannå, a tergo betitlad och märkt med etikett, ca 45x36 cm

Konst, Äldre måleri

Gösta Nordblad oljemålning

Budhistorik (12 bud)
4209314
1 900
4209127
1 800
4209127
1 600
4208872
4208872
1 300

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.