Benno Arzt (född 1941) akryl

564752

BENNO ARZT (född 1941): "Ögat som bevakar", signerad och daterad Benno Arzt -07, akryl på duk, ca 30x53 cm

Konst, Nutida

Tavelvagn 1

Benno Arzt (född 1941) akryl

Budhistorik (4 bud)

4210084
4210076
4210023
4209553

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.