Benno Arzt akryl

564751

BENNO ARZT (född 1941): "Impression", signerad och daterad Benno Arzt -07, akryl på duk, ca 58xx78 cm

Konst, Nutida

Fack 28

Benno Arzt akryl

Budhistorik (10 bud)
4210071
1 400
4210070
1 300
4210068
4210067
4210064

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.