Bokskåp 1800-tal

564750

BOKSKÅP, 1800-tal, fanerat i valnöt, lös överdel med glasade dörrpar, bakomliggande hyllplan, höjd ca 236, 110x46 cm

Fanérskador, slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Bokskåp 1800-tal

Budhistorik (1 bud)

4213331
2018-08-25 12:33:35

2018-08-25 kl 15:36
Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.