Petter Thoen litografi

564748

PETTER THOEN (född 1943): "Tango", signerad Thoen, 135/320, färglitografi, bildmått ca 53x36 cm

Ej examinerad ur ramen

Rum 5

Petter Thoen litografi

Budhistorik (8 bud)
4200910
1 400
4200353
1 300
4199107
4198994
4198260

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.