Karl Höglund färglitografi

564746

KARL HÖGLUND (född 1940), Par på cykeltur, signerad Karl Höglund, HC-upplaga, färglitografi, ca 60x42 cm

Ej examinerad ur ramen

Rum 5

Karl Höglund färglitografi

Budhistorik (7 bud)
4209151
700
4209150
650
4209149
600
4209148
550
4199999
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.