Karl Mårtens litografi

564743

KARL MÅRTENS, (född 1956), skata, sigillstämplad, signerad 195/195, färglitografi, bladstorlek ca 31x53 cm

Ej examinerad ur ramen

Rum 5

Karl Mårtens litografi

Budhistorik (17 bud)
4209680
4209356
4205409
1 900
4201323
1 800
4205408
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.