Karl Mårtens litografi

564741

KARL MÅRTENS (född 1956), Tordmule, sigillstämplad, signerad 43/290, färglitografi, bladstorlek ca 51x32 cm

Ej examinerad ur ramen

Rum 5

Karl Mårtens litografi

Budhistorik (18 bud)
4209401
2 600
4209437
2 600
4209401
4209435
4209401
1 800

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.