Oljemålning Madonna med barn 1800-tal

564740

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Madonna med barn, olja på pannå, ca 37x37 cm

Färgslitage, retuscher

Konst, Äldre måleri

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (18 bud)
4213600
4 200
4213599
4213594
3 800
4213593
3 600
4213591
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.