Petter Thoen litografi

564739

PETTER THOEN (född 1943), "Catwoman", signerad Thoen, E.A. upplaga, färglitografi, ca 28x45 cm

Ej examinerad ur ramen

Rum 6

Petter Thoen litografi

Budhistorik (10 bud)
4207732
4204102
700
4204101
650
4204100
600
4203859
550

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.