Petter Thoen litografi

564737

PETTER THOEN (född 1943), "I asked for two carat but I got one...", signerad Thoen, 101/250, färglitografi, ca 31x46 cm

Ej examinerad ur ramen

Petter Thoen litografi

Budhistorik (9 bud)
4210278
4210009
1 400
4209777
1 300
4209598
4208345

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.