Ivan Ivarson akvarell

564736

IVAN IVARSON, (1900-1939): Mor och barn på promenad, signerad I Ivarsson, akvarell, ca 28x21 cm
UTSTÄLLD: Vasa Konsthall, Göteborgskoloristerna 2007

Konst, Modernt måleri, Selected

Rum 4

Ivan Ivarson akvarell

Budhistorik (5 bud)
4209055
4209052
3 400
4208100
3 200
4204112
4204111

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.