Sideboard Troeds

564735

SIDEBOARD, sannolikt Nils Jonsson, fanerat i teak, dörrpar, klaff samt 4 lådor, underrede och handtag betsade i mörkbrunt, benen med mässingsavslutning, Hugo Troeds Möbelindustrier, Bjärnum, 1950-talets andra hälft, höjd ca 110, 154x42 cm

Bruksslitage, något avslag, repor på ovansidan, mindre hål för sladdar i bakstycket, Nyckel medföljer

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer, Design

Rum 10

Sideboard Troeds

Budhistorik (4 bud)

4209058
4204830
4199268
550
4197915
500

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.