Tavla Bellman 1800-tal

564734

TAVLA, Bellman med olika illustrationer, kopparstick, innermått ca 56x46 cm

Ram med skador

Makadamgatan 11, Helsingborg

Tavla Bellman 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
4212699
4212456
500
4211371
450
4207546
4200430

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.