Örjan Sätre oljemålning

564732

ÖRJAN SÄTRE (född 1952): Landskap med hus, signerad och daterad Ö. Sätre -74, olja på pannå, ca 20,5x36,5 cm

Rum 1

Örjan Sätre oljemålning

Budhistorik (2 bud)

4210322
4200592

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.