Richard Ryan litografi

564725

RICHARD RYAN (född 1974): "Julia on the roof", signerad Ryan, AP 5/10, pigmentutskrift på fineartpapper, ca 55x79 cm

Rum 3

Richard Ryan litografi
Budhistorik (5 bud)
4213573
2 800
4207292
2 600
4204275
2 400
4203539
4203108

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.