Richard Ryan färgserigrafi

564723

RICHARD RYAN (född 1974): "Hommage ā Basquiat", signerad och numrerad a tergo Ryan, 48/140, färgserigrafi, 79x134 cm

Kundcenter

Richard Ryan färgserigrafi
Budhistorik (12 bud)
4213566
3 800
4213527
3 600
4213562
3 600
4213527
3 200
4213560

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.