Göteborgsstolar

564715

STOLAR, 4 st, s.k. göteborgsstolar, 1800-talets andra hälft, mahogny, sitsar klädda i grön textil, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, 1 sits med fläckar

Möbler, Stolar

Rum 20

Göteborgsstolar

Budhistorik (23 bud)
4225554
2 400
4225573
4225554
4225560
1 900
4225554
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.