Snedklaffsekretär 1800-tal

564710

SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1700-tal, fanérad i bl a i valnöt, beslag i mässing, fällbar klaff med skrivinredning, höjd ca 108, 104x58 cm, nyckel finns

Fanerbortfall, slitage, senare beslag, lagningar, nyckel passar ej till skrivklaffen

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 18

Snedklaffsekretär 1800-tal

Budhistorik (16 bud)
4213522
4213250
4211863
4211830
1 400
4211777
1 300

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.