Bestick

564700

BESTICK, 17 st., Rörstrand, skaft i porslin, bestående av 5 gafflar samt 12 knivar

Proveniens: Leif Persson

sprickor, nagg

Keramik/Porslin, Övrigt porslin och keramik

Geijersgatan 14, Göteborg

Bestick

Budhistorik (5 bud)
4218411
500
4218408
450
4218407
4218406
4211718

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.