Harry Wichmann oljemålning

564699

HARRY WICHMANN (1916-1993): flicka vid fönster, signerad Wichmann-71, olja på pannå, ca 13x20 cm

Smärre slitage

Makadamgatan 11, Helsingborg

Harry Wichmann oljemålning

Budhistorik (17 bud)
4222522
3 200
4212660
4212660
2 400
4213539
4212660
1 900

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.