Orientmatta Heriz semiantik

564696

ORIENTMATTA, Heriz, semiantik, ull på bomullsvarp, ca 340x280 cm

Hårt slitage, kant ocg frans skador,

Mattor/Textilier

Makadamgatan 11, Helsingborg

Orientmatta Heriz semiantik

Budhistorik (29 bud)
4209124
5 800
4213496
5 600
4209124
5 400
4213495
5 200
4209124
4 600

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.