Rullvagn i bonad björk

564694

SERVERINGSVAGN, 1930-tal, glasskiva, bonad björk, på hjul, löstagbar bricka, höjd 66, 77,5x44 cm

Slitage, fläckar, torkade hjulgummin

Möbler, Övriga möbler

Rum 5

Rullvagn i bonad björk

Budhistorik (4 bud)

4212956
4211185
4210542
4203094

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.