Puderstol

564692

PUDERSTOL, 1700-tal, snurrbar, sitthöjd 44 cm

Slitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 8

Puderstol

Budhistorik (14 bud)
4212896
950
4213480
900
4212896
850
4213479
4212896
750

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.