Christian Chritz oljemålning

564691

CHRISTIAN CHRITZ (1900-tal): porträtt av naken kvinna, olja på duk, signerad CHR CHRITZ, ca 108x82

Ytsmuts

Konst, Äldre måleri

Makadamgatan 11, Helsingborg

Christian Chritz oljemålning

Budhistorik (21 bud)
4202002
6 000
4209363
6 000
4202002
5 800
4209362
5 600
4202002
3 800

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.