Oljemålning 1800-tal

564683

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, kopia efter troligtvis Guido Reni, olja på duk, ca 133x97 cm

Ytsmuts, retuscher, krackeleringar, mindre tryckskada

Konst, Äldre måleri

Makadamgatan 11, Helsingborg

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

4213449
5 000
4211108
3 800
4200585
3 600

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.