Orientmatta

564682

ORIENTMATTA , semiantik, trädgårdsmönstrad, signerad, ca 392x291 cm

Ställvis slitage

Mattor/Textilier

Orientmatta

Budhistorik (21 bud)
4225343
9 800
4225288
9 600
4225342
9 600
4225288
9 400
4225341
9 200

Slutpris SEK:
9 800
987 EUR, 1 121 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.