Ljuskrona oscariansk

564671

LJUSKRONA, för 8 ljus, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, oscariansk, förgylld stomme, diameter 65, höjd ca 75 cm

Elektrifierad, borrad, slitage

Belysning, Ljuskronor

Rum 11

Ljuskrona oscariansk

Budhistorik (3 bud)

4209911
4205625
600
4200048
500

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.