Martin Åberg oljemålning

564667

MARTIN ÅBERG (1888-1946): Båtar vid kaj, signerad och daterad Martin Åberg -12, olja på duk, ca 37x46 cm

Rum 15

Martin Åberg oljemålning

Budhistorik (6 bud)
4211392
4211107
750
4211106
700
4210796
600
4203143

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.