Lennart Jirlow färglitografi

564665

LENNART JIRLOW (född 1936): Stilleben med blommor och paraply, signerad L. Jirlow, HC, färglitografi, ca 52x38 cm

Tavelvagn 1

Lennart Jirlow färglitografi
Budhistorik (9 bud)
4211405
1 600
4211404
4211403
1 400
4211402
1 300
4208470

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.