Oljemålning

564662

OIDENTFIERAD KONSTNÄR (1800-talets slut): Hund, olja på duk, ca 47x39 cm

krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Oljemålning

Budhistorik (47 bud)
4211559
6 400
4211557
6 200
4211550
6 000
4211549
5 800
4211548
5 600

Slutpris SEK:
6 400
618 EUR, 701 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.