Bålslev

564655

BÅLSLEV, silver, troligen England, svärtat träskaft, invädnigt förgylld, längd ca 37 cm

Slitage

Silver

Monter 25

Bålslev

Budhistorik (2 bud)

4211249
4208583

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.