Gavlar 1800-tal

564647

GAVLAR, gjutjärn, 1800-tal, för en bänk med 24 ribbor, sitthöjd ca 36 cm, totalhöjd ca 73, bredd ca 73 cm

Ribborna saknas, rost, slitage, ställvis förlust av färg

Möbler, Övriga möbler

Gavlar 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
4210050
500
4209940
450
4209717
4209710
4199223

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.