Olle Baertling färgserigrafi

564638

OLLE BAERTLING (1911-1981): XYYA, stämpelsignerad Baertling, Baertling Foundation, numrerad 3/11, färgserigrafi, bladstorlek 39x19 cm; nr 35 i mappen The Angles of Baertling

Oramad

Kundcenter

Olle Baertling färgserigrafi

Budhistorik (6 bud)
4209520
4209406
2 600
4209117
2 400
4199961
4199958
1 700

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.