Anders Moseholm oljemålning

564634

ANDERS MOSEHOLM (född 1959): "0240420", olja på duk, signerad samt daterad a tergo A. Moseholm 2000, ca 80x80 cm

Konst, Nutida

Rum 2

Anders Moseholm oljemålning

Budhistorik (12 bud)
4210309
9 200
4210314
9 000
4210309
8 800
4210307
8 600
4210307
8 200

Slutpris SEK:
9 200
888 EUR, 1 008 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.