Peter Dahl färglitografi

564633

PETER DAHL (född 1934): Kroginteriör, signerad Peter Dahl, 63/290, färglitografi, bladmått ca 57x86 cm

Rum 3

Peter Dahl färglitografi
Budhistorik (17 bud)
4210243
2 600
4209558
2 400
4209558
4209125
4209125
1 900

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.