Fredrik Schriever-Abeln soffbord

564631

FREDRIK SCHRIEVER-ABELN, soffbord, 1960/70-tal, teak samt klarglas, Örebro glasindustri AB, höjd ca 54, 135x95 cm

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
2018-08-17, 12.00: Slitage, repor

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Rum 22

Budhistorik (19 bud)
4209933
4205690
1 400
4209529
1 400
4205690
1 300
4200645

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.