Gunnar Brusewitz

564622

GUNNAR BRUSEWITZ (1924-2004):Vinterhare, signerad och daterad G Brusewitz -83, tusch, ca 20x28 cm

Fack 20

Gunnar Brusewitz

Budhistorik (23 bud)
4209100
4211118
4209100
1 700
4210337
1 600
4209100

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.