Skulptur gips

564621

SKULPTUR, gips, 1900-tal, liggande mor med barn, signerad Ekiss, längd ca 48 cm

nagg,

Konst, Skulpturer

Skulptur gips

Budhistorik (19 bud)
4209666
1 600
4206137
4206137
4206218
4206137

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.