Piphylla

564615

PIPHYLLA med pipor, 1800-tal, fanerad med björk, dekorknoppar i ben, höjd 69 cm

Slitage, skador

Diverse

Kundcenter

Piphylla

Budhistorik (6 bud)
4211460
500
4203494
450
4207627
450
4203494
4202259

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.