Aldo Tura

564612

ALDO TURA , Italien, serveringsvagn,
1900-talets mitt/andra hälft, mässing, kvadratiska skivor i lackerat getskinn, höjd ca 72 cm, ca 57x55 cm

Bruksslitage/repor

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Rum 11

Aldo Tura

Budhistorik (16 bud)
4210137
7 000
4210135
6 800
4210134
6 400
4210133
6 000
4210132
5 800

Slutpris SEK:
7 000
676 EUR, 767 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.