Serveringsvagn Wegner

564608

HANS WEGNER, serveringsvagn, Andreas Tuck, Danmark, 1960-tal, ek, på hjul, undertill med brännmärkning, höjd ca 61, 73x48 cm

Bruksslitage, fläckar

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 4

Serveringsvagn Wegner

Budhistorik (10 bud)
4212493
4211926
2 800
4211926
2 600
4209879
2 400
4211925

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.