Soffbord Säffle Möbelfabrik

564605

YNGVAR SANDSTRÖM & ALGOT TÖRNEMAN, soffbord, mahogny, skiva i emalj signerad P Törneman och numrerat XXV/200 1967, stämpelmärkt Säffle möbelfabrik, höjd ca 52, 90x90 cm

Repor, smärr kantnagg, märken

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 22

Soffbord Säffle Möbelfabrik

Budhistorik (15 bud)
4211880
4200571
4200571
900
4206050
850
4200571

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.