Ulf Wahlberg färglitografi

564603

ULF WAHLBERG (född 1938): Bilpark, signerad o daterad -99, 139/230, färglitografi, ca 40x56 cm

Oramad

Konst, Grafik, Nutida

Rum 9, Vagga 1

Ulf Wahlberg färglitografi
Budhistorik (4 bud)

4213326
450
4212043
4211456
4210925

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.