Bokskåp i nyrenässans

564600

BOKSKÅP, 2 delat, nyrenässans, 1800-talets slut, fanérad mahogny, invändigt med 4 hyllplan, beslag i mässing, höjd 212, 103x53 cm, nycklar finns

Slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 18

Bokskåp i nyrenässans

Budhistorik (29 bud)
4211102
7 200
4211098
7 000
4211101
7 000
4211098
6 600
4211094
6 400

Slutpris SEK:
7 200
725 EUR, 824 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.