Utomhusbelysning

564595

UTOMHUSLAMPOR, 1 par, koppar, 1900-talets andra hälft, diam ca 25 cm

Slitage, rost, bucklor, ej funktionstestade

Belysning, Utelampor

Makadamgatan 11, Helsingborg

Utomhusbelysning

Budhistorik (10 bud)
4208504
1 700
4209542
1 600
4208504
4209541
1 400
4208504
1 300

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.