Sekelskiftesskåp

564594

SKÅP, 1800-tal, fanerad i mahogny, skåpdörr med bakomliggande hyllplan, två lådor, höjd ca 149, 67x40 cm, nycklar finns

Sprickor, märken, listdel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 17

Sekelskiftesskåp

Budhistorik (15 bud)
4211937
2 400
4212264
4211937
4212148
1 900
4211937
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.