Skinnstolar

564588

STOLAR, 6 st, 1900-talets första hälft, samtliga med stomme i mahogny, pärlspikad klädsel i cognacsfärgat skinn, sitthöjd ca 47 cm

Klädseln senare, 1 stol med hål i sitsen, bruksslitage

Möbler, Stolar

Rum 12

Skinnstolar

Budhistorik (7 bud)
4208999
4208092
1 900
4208092
1 600
4203981
4203980
750

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.