Leksandsstolar

564584

STOLAR, 6 st, 1800-tal, sk. "Leksandsstolar", stomme i furu, ryggar med 7 spjälor, sitthöjd ca 45 cm

Kraftigt slitage, avlutade, ställvis sprickor

Möbler, Stolar

Hylla 10

Leksandsstolar

Budhistorik (16 bud)
4210225
3 200
4210220
4210188
2 800
4210108
2 600
4210186
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.