Slagbord

564576

SLAGBORD, 1800-tal, stomme i furu, låda i sargen, höjd ca 72 cm, skivans mått ca 37+66+66 cm

Åldersrelaterat och bruksslitage

Möbler, Matbord

Rum 8

Slagbord

Budhistorik (14 bud)
4208183
3 200
4202974
4202974
2 800
4207815
2 600
4202974
1 900

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.